Індексування

Розміщення журналу в міжнародних наукометричних базах, пошукових системах, електронних бібліотеках 

Міжнародні наукометричні бази

 POLISH SCHOLARLY BIBLIOGRAPHY (POLSKA BIBLIOGRAFIA NAUKOWA – PBN)  

«Polska Bibliografia Naukowa» (PBN, Польська наукова бібліографія) – база, створена на порталі Польського міністерства науки і вищої освіти, який акумулює інформацію, що стосується польських і зарубіжних академічних наукових журналів, а також про публікації польських науковців.
Станом на початок серпня 2015 року в PBN розміщено відомості про 596 тис. публікацій, 30,3 тис. журналів, 2,4 тис. анкет журналів, 7 тис. установ, 35,6 тис. осіб. За період існування порталу з кінця 2011 року по серпень 2015 року його відвідали 14,7 тис. користувачів.

OPEN ACADEMIC JOURNALS INDEX  

Open Academic Journals Index (OAJI) є повнотекстовою базою даних наукових журналів відкритого доступу. Засновник - International Network Center for Fundamental and Applied Research (Росія). Мета даної бази полягає в складанні міжнародної платформи для індексації у відкритому доступі наукових журналів.

Імпакт-фактор OAJI – 0,201

 RESEARCH BIBLE JOURNAL DATABASE  

ResearchBib - міжнародна мультидисциплінарна база даних наукових журналів, що включає в себе описи журналів більш ніж 5400 видавців

INTERNATIONAL INNOVATIVE JOURNAL IMPACT FACTOR (IIJIF)

Бібліографічні бази даних періодичних видань

ULRICH'S PERIODICALS DIRECTORY

Ulrich's Periodicals Directory – передплатний каталог американського видавництва Bowker, є найбільшою БД, яка описує світовий потік періодичних видань по всім тематичним напрямкам

Пошукові системи 

GOOGLE SCHOLAR 

Google Scholar (Академія Google) – це вільна, доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін.

 

Загальнодержавні бази даних

НАУКОВА ПЕРІОДИКА УКРАЇНИ  

Портал наукової періодики Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського НАН України представляє журнали відкритого доступу та збірники наукових праць, виданих в Україні, в основному, за 3 останні роки, але є і з глибоким архівом (від першого числа)

Електронні каталоги 

PERECHEN-IZDANIY.RU  

Журнал "Історичні студії суспільного прогресу" входить до Переліку наукових видань (Росія) - відкритого електронного каталогу наукових періодичних видань.

 

 

 

УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ЖУРНАЛИ